BISOFTEK Sp. z o.o.
Pomysk Mały 38a, 77-100 Bytów
59 823 2555
798 680 315

O firmie

Firma BISOFTEK jest marką skoncentrowaną na produkcję obrabiarek CNC dla przemysłu meblowego, stolarskiego. Powstała na wskutek zapotrzebowania europejskiego rynku na nowoczesne naszyny. Firma koncentruje swoją uwagę na budowie typowych obrabiarek CNC jak i na specjalne zamówienie Klienta. 

Jesteśmy Firmą która swój dynamiczny rozwój zawdzięcza doświadczonej i wysoce wykwalifikowanej kadrze, wykorzystaniu zaawansowanych technologii  i najnowocześniejszego zakładu. Pracownicy firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w modernizacji systemów sterowania, serwisie oraz naprawach maszyn CNC.

Produkcja obrabiarek CNC jest naszą pasją więc praca przynosi nam ogromną satysfakcje. Właśnie dlatego praca na naszych maszynach jest przyjemnością. Ułatwienia zastosowane w oprogramowaniu twożone są na podstawie wskazówek operatorów i technologów którzy mają bezpośredni kontakt z Naszymi maszynami. 

W Naszej ocenie polski produkt w dzisiejszej Europie nie odbiega od dobrej klasy produktów zachodnich. Jedyna różnica to cena którą mamy znacznie mniejszą od konkurencji. Oprócz ceny stawiamy na jakość, solidność i dobry serwis.

Nasza oferta zawiera również modernizacje używanych maszyn CNC do obróbki drewna. Jako producenci obrabiarek wykonujemy remonty generalne centrów obróbczych CNC. Możemy się poszczycić licznymi pomyślnie zakończonymi projektami kompleksowej modernizacji maszyn w różnych zakładach stolarskich na terenie Polski i Niemiec.

Bisoftek Sp. z o.o. © 2017   |   Polityka prywatności